Oferta

Mentoring zdrowia – usługa indywidualna.

Przedstawiam Ci mój autorski program Mentoring Zdrowia. Może to właśnie jego akurat Ty potrzebujesz!

Czemu stworzyłem taki program? Bo po 17 latach pracy z drugim człowiekiem, widzę jak często ból fizyczny, z którym trafiają do mnie pacjenci (jako do fizjoterapeuty) jest skutkiem wielu czynników, bardzo często siedzących głębiej i „kreowanych” przez wielu z nas z powodu naszych wzorców i schematów powielanych np. z naszego dzieciństwa, od naszych rodziców albo z powodu przytłaczających codziennych okoliczności!

Ból fizyczny jest już w wielu przypadkach tym ostatnim objawem. Problemy potrafią czaić się w podświadomości, z którą nie zawsze mamy po drodze, dlatego często nie zdajemy sobie sprawy skąd u nas takie, a nie inne problemy lub dlaczego w kółko postępujemy tak, a nie inaczej!

Pierwsza klientka, która zgłosiła się do mnie po Mentoring Zdrowia to moja pacjentka, która trafiła do mnie jako do fizjoterapeuty z przewlekłymi bólami kolan i kończyn dolnych, które utrudniały chodzenie po górach…. Bardzo świadoma i zaradna życiowo kobieta po 40stce! Któregoś dnia usłyszałem w słuchawce telefonu – „Michał jestem w takim impasie i tak utknęłam w życiu, że czuję, że to Ty jesteś osobą, która może mi pomóc!” I tak się zaczęła nasza współpraca Mentoringu Zdrowia.

Mogłem z nią pracować tylko terapią manualną…ale w przypadku tej akurat pacjentki, praca holistyczna, sprawdziła się najlepiej – przynosząc największe efekty. Pozwoliło jej to wyjść z życiowego impasu i w pełni odblokować. To dla mnie ogromna satysfakcja, kiedy pomagam ludziom układać ich życiowe puzzle.

Mój Mentoring Zdrowia ma na celu rozwiązanie głównego problemu klienta!

Pomagając klientowi w rozwiązaniu jego głównego problemu, pracuję zawsze z trzema obszarami – bólem fizycznym, emocjonalnym i duchowym- gdzie wykorzystuję moje 17-letnie ogromne doświadczenie (praca z kilkunastoma tysiącami klientów) i wiedzę zdobytą na licznych szkoleniach i warsztatach!

Zajmuję się między innymi:

 

 • blokadami i bolami ciała
 • redukcja stresu – praca z oddechem i autonomicznym układem nerwowym
 • work life balance
 • pozytywne nastawienie do życia
 • motywacja do działania, proaktywności
 • rozbudzenie chęci do samorozwoju i pracy nad sobą
 • organizacja i zarządzanie sobą w czasie
 • relacje interpersonalne
 • nauka medytacji
 • prawidłowe nawyki żywieniowe
 • rozpisywanie suplementacji
 • praca z przekonaniami
 • uwalnianie traum

Jak wygląda dokładnie Mentoring Zdrowia?

Jest to usługa sprzedawana tylko w pakiecie. Obejmuje 6 – 2 godzinnych sesji (spotkania mniej więcej co 2 tygodnie) gdzie pracujemy głównie z mindsetem, aczkolwiek nie wykluczam też (oczywiście jeśli jest taka potrzeba) pracy z ciałem, u mnie w gabinecie – czyli sesji Terapii Manualnej, Czaszkowo-Krzyżowej, sesji oddechowych, medytacji prowadzonej itp. jeśli oczywiście uznam to u Ciebie za stosowne w danym momencie!

Jeśli chodzi o sesje – prowadzę je stacjonarnie offline lub online.

Koszt pakietu to 5000 pln

Zainteresowała Cię usługa Mentoringu Zdrowia?

Zadzwoń i umów się na bezpłatną 30-minutową rozmowę ze mną dotyczącą Twojego Mentoringu Zdrowia.

Pobierz Oficjalną Aplikacje Jest Lepiej!

Kliknij na przycisk i pobierz moją bezpłatną aplikację Jest Lepiej